Reklama

VIDEO: Metóda „Anti-aging“, ktorú by mala poznať každá žena nad 30 rokov

Vyzerať mladšie bol kedysi luxus, ktorý si užívali ženy, ktoré si mohli dovoliť plastickú operáciu a drahé kozmetické ošetrenia.

Zatiaľ čo slávni a bohatí vyzerali, akoby nikdy nezostarli, my ostatní sme sa zmierili s tým, že máme vrásky a ochabnutú pokožku ako nevyhnutný proces starnutia.

Avšak nový objav v zdravotníctve a starostlivosti o pleť teraz umožnuje čoraz väčšiemu počtu žien ubrať pár rokov na vzhľade a dá im pocit, že majú okolo dvadsatky.

Áno, čítate dobre. Podľa odborníkov sa dá proces starnutia nielen spomaliť – je zrejmé, že väčšina žien to jednoducho zvládne sama z pohodlia domova.

Posledným trendom proti starnutiu preto nie je plastická operácia alebo drahé krémy, ale jednoduchá denná rutina, ktorá trvá necelú minútu.

(Ak ste si všimli, že niektorá z Vašich kamarátok vyzerá v posledných mesiacoch oveľa mladšie - je veľká šanca, že túto metódu už doma používa.)

Ale, čo pomáha tomuto prístup, že je taký efektívny a ako funguje?

Za týmto účelom renomovaný plastický chirurg MUDr. Fabjan pripravil bezplatnú videoprezentáciu, v ktorej prezradí:

=> VIDEO: Ako vyzerať o roky mladšie bez návštevy plastického chirurga

Jeho rady si už prezerali, zdieľali a testovali tisíce žien a väčšina z nich hlási drastické premeny.

Najčastejšie účinky, ktoré hlási veľa žien sú pevnejšia a žiarivejšia pokožka a viditeľne menej vrások. Mnohé tiež uvádzali silnejšie a lesklejšie vlasy a zvýšenú energiu.

Je zrejmé, že každé telo je iné, takže Vaše výsledky závisia od rôznych faktorov a tento rituál budete musieť každý deň opakovať, aby ste zaznamenali jeho plný účinok.

Ak teda chcete vyzerať mladšie bez návštevy plastického chirurga alebo kozmetického salónu, táto vedecky overená „skratka“ určite stojí za vyskúšanie doma.

Pozrite si video nižšie, kým je stále k dispozícii:

Kliknite sem a pozrite si video

MUDr. Fabjan
Plastický chirurg

MUDr. Fabjan je špecialista na plastickú, rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu. Je jedným zo spoluzakladateľov estetickej kliniky Fabjan. Špecializuje sa na kozmetickú chirurgiu, ambulantnú kozmetickú chirurgiu a laserovú chirurgiu.

MUDr. Fabjan je aktívnym členom Medzinárodnej spoločnosti estetickej a plastickej chirurgie (ISAPS – International Society of Aesthetic Plastic Surgery).