Exkluzívne zľavy už len 00:00:00 🤩 Ušetrite ďalších 20% s kódom "SELFCARE20" 👉
Home / O nás

O nás

Gratulujeme!

Môžete si vydýchnuť!

Už žiadne klikanie po webe a hľadanie zázračných riešení, takže sa najprv pohodlne usaďte, uvoľnite sa a čítajte ďalej.

Tešíme sa, že ste tu s nami!

Nachádzate sa v prostredí, kde vo vás veríme!

MY VERÍME:

 • že sa môžete cítiť vynikajúco vo svojom tele;
 • že môžete mať telo, aké chcete, a to navždy;
 • že sa môžete pochváliť zdravou dávkou sebavedomia;
 • že môžete mať toľko energie, koľko chcete, a tak dosahovať fantastické výsledky bez ohľadu na to, čo v živote riešite (v pracovnom aj osobnom živote);
 • že si môžete zapnúť tie krásne džínsy, ktoré máte ešte od školských čias;
 • že sa opäť môžete cítiť zvodne vo vlastnej koži;
 • že konečne môžete mať pevné, svalnaté telo a tešiť sa na leto, keď skočíte do plaviek;
 • že to všetko môžete dosiahnuť jednoduchým a zábavným spôsobom.

Sme presvedčení, že každý jednotlivec sa skôr či neskôr v živote stretne s tým, že zdravie a pohoda si zaslúžia najväčšiu pozornosť.

A hoci väčšina berie zdravie a pohodu v mladosti ako samozrejmosť, skôr či neskôr si každý uvedomí, že to tak ani zďaleka nie je.

Rýchlo sa tiež ukáže, že svoj skutočný potenciál môžete naplniť bez ohľadu na to, čo v živote robíte, len ak je váš život založený na týchto dvoch pilieroch úspechu.

No my ako tím sa postaráme o to, aby ste naozaj uspeli.

KTO VERÍ?

Tím Golden Tree je považovaný za neporaziteľný tím, ktorý vám pomôže raz a navždy prekonať problémy, ktoré inak ničia vašu náladu a pohodu deň čo deň a o ktorých si myslíte, že sa v priebehu rokov stanú súčasťou vášho každodenného života.

No s pomocou oddaných jednotlivcov a tímu odborníkov vám dokážeme, že to tak ani zďaleka nie je. Bez ohľadu na to, v akom bode svojho života sa nachádzate, vedzte, že pomocou správnych rozhodnutí môžete opäť získať svoj skvelý pocit a užívať si zdravú mieru sebavedomia.

A dokážem vám, že nám môžete 100% dôverovať.

Verím, že ste už mali za sebou niekoľko neúspešných pokusov nájsť podporu a pomoc, ktoré sa zakaždým stretli so sklamaním a pocitom nepochopenia vašich problémov. No dnes je ten deň, kedy sa to všetko našťastie úplne zmení.

Pýtate sa prečo?

S cieľom pomôcť čo najväčšiemu počtu jednotlivcov sme si ako spoločnosť stanovili cieľ zhromaždiť na jednom mieste, pod jednou strechou, kľúčové riešenia, ktoré pomáhajú jednotlivcom bez väčších ťažkostí prekonať nepríjemnosti, ktoré sa stali nepríjemnou súčasťou ich života.

Nie je žiadnym tajomstvom, že je to odvážna a v očiach mnohých nemožná misia, ale veríme, že sa nám podarí dosiahnuť náš cieľ. Okrem iného je to aj preto, že aktuálne výsledky ukazujú, že sme viac než evidentne na dobrej ceste.

Veríme, že každý človek má obrovskú silu posunúť svoj život na oveľa vyššiu úroveň, ak je obklopený správnym tímom a kvalitnými riešeniami.

Naše vlastné skúsenosti potvrdzujú, že je to pravda.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

No napriek všetkej vynaloženej energii som bol často veľmi sklamaný, pretože produkty, ktoré som si vybral, neprinášali výsledky, ktoré som chcel.

Všetky tieto skúsenosti mi dali jasne najavo, že nastal čas na konkrétnu zmenu, pretože som bol presvedčený, že v boji proti nedostatku správnych informácií a účinných riešení nie som sám.

Preto som sa pred viac ako deviatimi rokmi spolu s dvoma priateľmi rozhodol pustiť do projektu, ktorý navždy zmenil náš život, ako aj životy mnohých jednotlivcov, ktorí nám boli ochotní dôverovať.

Spoločne sme začali písať príbeh, ktorý sa rozšíril do viac ako desiatich európskych krajín a ktorý deň čo deň mení životy tých, ktorí chcú žiariť v tom najlepšom svetle.

NAŠE POSLANIE

Vďaka celostnému prístupu založenému na kombinácii kvalitného vzdelávacieho obsahu, výživových doplnkov a produktov starostlivosti o pokožku pod značkou Golden Tree chceme pomôcť každému jednotlivcovi na ceste k:

 • zdravšiemu telu,
 • špičkovej pohode,
 • zdravej úrovni sebadôvery

a následne k dosiahnutiu maximálneho využitia vlastného potenciálu.

Nie je tajomstvom, že sme mimoriadne kritickí a len to najlepšie je pre nás dosť dobré, pretože to si vaše telo zaslúži.

Sme si však vedomí, že tento vysoko postavený cieľ môžeme dosiahnuť len vtedy, ak budeme mať na každom kroku na pamäti základné hodnoty, ktoré sa odrážajú v každom segmente našej tvorby.

NAŠE HODNOTY

Tými sú:

 • profesionalita,
 • inovácie,
 • solidarita,
 • úprimnosť,
 • vytrvalosť,
  a
 • dôveryhodnosť.

Na úkor týchto hodnôt a obrovskej dôvery rastúceho počtu jednotlivcov so spoločnými právomocami píšeme príbeh, ktorý dobýva Európu.

Príbeh, ktorý potvrdzuje, že s podporou toho správneho tímu môžete dosiahnuť oveľa viac, ako si vôbec dokážete predstaviť a pozitívne tak vplývať na úplne každého vo vašom okolí.

Iste, pokiaľ sa vo svojom tele cítite skvele, máte veľa energie a zdravú dávku sebavedomia.

A vy, ak nám dáte šancu, ako tím vám s pomocou našich riešení pomáhame toto všetko dosiahnuť.

A nezabudnite …

Vaše telo,

váš život,

vaša voľba.

 

Michael Geršič

CEO a spoluzakladateľ / CEO and Co-Founder

So správnymi radami a informáciami to dokáže každý – aj vy!
Zadajte svoj email a získajte bezplatné tipy, ktoré pomohli už viac ako 10 000 Slovákom a Slovenkám.
Buďme priateľmi