Táto pomôcka zmierni bolesť kĺbov do niekoľkých minút 👉
Home / O nás

O nás

Gratulujeme!

Môžete si vydýchnuť!

Je koniec nad hľadaním zázračných riešení, skúšaním nemožných diét, klikaním na web a zúfalstvom nad kilami navyše. Preto sa pekne posaďte, zhlboka sa nadýchnite si a čítajte ďalej.

Máme z vás radosť!

Nachádzate sa v prostredí, kde vo vás veríme!

MY VERÍME

  • že môžete mať dokonalú postavu takú, akú si želáte a to navždy,
  • že jediný skutočný spôsob, ako to dosiahnuť, je zdravý spôsob, a nie „zázračnými tabletami“ a bláznivými diétami,
  • že môžete mať dostatok energie na dosahovanie fantastických výsledkov v práci, v škole, pri hre s deťmi alebo pri behaní za vnúčatami,
  • že si budete môcť zapnúť tie krásne džínsy, ktoré máte uložené ešte zo školských čias,
  • že sa opäť môžete cítiť zvodne vo svojej koži,
  • že konečne môžete mať pevné a svalnaté telo a môžete sa tešiť na leto, keď skočíte do plaviek,
  • že to všetko môžete dosiahnuť jednoduchým a zábavným spôsobom.

KTO VERÍ

Michael s tímom Golden Tree. Spolu tvoríme neporaziteľný tím, ktorý vám pomôže vyhnúť sa starým chybám a prehraným bitkám s nadváhou. Sú medzi nami certifikovaní osobní tréneri, športoví nadšenci, ktorí dýchajú športom a zdravým stravovaním, certifikovaná holistická trénerka zdravého životného štýlu.

Spolu máme dosť formálneho a neformálneho vzdelávania. Napriek tomu sa každý deň znova učíme, rastieme, pretože toto je naša vášeň, pretože vám chceme byť tou najlepšou oporou.

Môžete nám veriť.

Tak ako 15 000 jednotlivcov zo Slovenska a Európy.
Možno už máte za sebou niekoľko pokusov hľadania podpory a pomoci, no na konci stále narazíte na sklamanie a pocit, že nerozumejú vaše problémi, otázky a kíl navyše. Vždy stojíme na vašej strane. Máme najvyššiu úroveň empatie, sami sme kráčali vašou cestou a sľubujeme vám, že na túto cestu premeny nastúpime spolu s vami.

AKO

Spoločne sa naučíme a pochopíme základný koncept úspešnej premeny. Prostredníctvom týždenných a denných príspevkov, videí, bezplatných výziev a individuálnych rád s vami znova a znova zdieľame naše znalosti a skúsenosti. Bez ohľadu na to, na akom bode sa práve nachádzate, či sú vaše znalosti o zdravej strave a pohybe „španielská dedina“ alebo ste už odborník, začneme na bode, kde ste teraz.

Na trhu presýtenom rôznymi nekvalitnými a lacnými výživovými doplnkami, chceme ponúknuť tie najlepšie a najkvalitnejšie výživové doplnky. Sme mimoriadne kritickí a len to najlepšie je pre nás dosť dobré. Pretože my a naše telo si zaslúžime len to najlepšie.

Navyše, pri Golden TREE pre úspešnú premenu máme ďalšiu tajnú ingredienciu. No, nie je to až také tajomstvo. Hádajte, čo to je?

Želáme si, aby ste pri tom užívali!

VY + MY = GOLDEN TREE

Teraz ste na rade vy. Áno, je čas vstať, povzniesť sa nad svoje obavy a pochybnosti a oddať sa, že vás za ruku ako najlepší tréner, priateľ a poradca privedieme do vášho cieľa.

Michael Geršič

O Michaelovi

Michael Geršič je uznávaný odborník na fyzickú premenu a chudnutie, ktorý pomohol v boji s nadbytočnými kilami už viac ako 10 000 Slovákom a Slovenkám.

Michael je tiež medzinárodne certifikovaným osobným trénerom, spoluzakladateľom portálu Golden TREE o aktívnom a zdravom životnom štýle, ktorý mesačne navštívi viac ako 100 000 čitateľov.


Prečítajte viac...
So správnymi radami a informáciami to dokáže každý – aj vy!
Zadajte svoj email a získajte bezplatné tipy, ktoré pomohli už viac ako 10 000 Slovákom a Slovenkám.
Buďme priateľmi