🚚 Doprava zdarma nad 100 € | ✅ 100% záruka spokojnosti
Home / Odborníci

Odborníci

V Golden Tree sme hrdí na to, že môžeme spolupracovať s najlepšími odborníkmi vo svojich odboroch. Dlhoročné skúsenosti a chuť pomáhať ľuďom sú hlavnými prednosťami našich odborníkov a spolu s naším tímom vás určite privedú k lepšiemu zdraviu a pohode.

support

Miha Geršič

Odborník na telesnú premenu a zdravý životný štýl

Michael Geršič, spoluzakladateľ portálu GoldenTree, ktorý je považovaný za jeden z popredných webov v oblasti zdravého životného štýlu, navštívi mesačne viac ako 200 000 čitateľov.

Sabina Blumauer

Sabina Blumauer

Odborníčka na primárne držanie tela (metóda Gokhale), trénerka, inštruktorka tréningov a seminárov.

Sabina Blumauer je biologička, ktorá sa od roku 2013 profesionálne zaoberá odstraňovaním bolestí chrbta obnovením primárneho držania tela. Učí podľa Gokhaleovej metódy a je jednou z mála učiteľov v Európe.

matic-fabjan

MUDr. Fabjan

Plastický chirurg

MUDr. Fabjan je špecialista na plastickú, rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu. Je jedným zo spoluzakladateľov kliniky Estetika Fabjan, kde za posledné dve desaťročia fungovania pomohli viac ako 10 000 pacientom. Venuje sa zákrokom estetickej chirurgie, ambulantným estetickým zákrokom a laserovým zákrokom.

dr-eric-wood

MUDr. Wood

Doktor naturopatie a licencovaný teocentrický špecialista

MUDr. Wood je licencovaný doktor naturopatie v District of Columbia (Washington D.C.) a absolvent Kanadskej univerzity naturopatickej medicíny. Získal licenciu ako teocentrický liečiteľ od Komisie pre náboženské poradenstvo a liečenie.

Tamara Simovič

Osebná trénerka

Volám sa Tamara Simovič, som medzinárodne certifikovaná osobná trénerka a odborníčka na formovanie postavy pre ženy. Program Dokonalá kočka som vytvorila s cieľom pomôcť všetkým ženám získať späť vitalitu, sebavedomie a postavu, po akej túžia a ktorú si zaslúžia.

dr-mitja-maechtig-2

MUDr. Mächtig

Špecialista na ortopedickú chirurgiu

MUDr. Mächtig je špecialista na ortopedickú chirurgiu. Svoju prácu vykonáva v Chirurgickom sanatóriu Rožna Dolina, Slovinsko a taktiež vo Všeobecnej nemocnici Dr. Franca Derganca Nova Gorica, Slovinsko, kde vykonáva mnohé operačné zákroky.

alja-malis

Alja Malis

Osobná trénerka

Alja je matkou Briny a Nike Luna a zakladateľkou a inštruktorkou v cvičebnej klinike. Prvýkrát rodila cisárskym rezom a druhýkrát vaginálne, medzitým zažila množstvo problémov moderných mamičiek, od bolesti panvy a symfýzy až po diastázu recti (roztiahnutie brušných svalov), všetko úspešne zvládla, vyliečila sa a taktiež pomohla pri liečbe tisíckam ďalších matiek.

Darija-Strah-s

Prim. MUDr. Darija Strah

Špecialista na gynekológiu a pôrodníctvo

Už 25 rokov hľadá nové riešenia a spôsoby liečby pre ženy vo všetkých fázach života. Je zakladateľkou súkromného diagnostického centra Strah-PCOS clinic v Domžalach, Slovinsko a profesionálne sa stará o všetky zdravotné problémy žien.

dr-majic

MUDr. Majić

Kardiológ

MUDr. Majić je kardiológ a zakladateľ Centra pre rehabilitáciu srdca v Šmarješka Toplice, Slovinsko. Má atestáciu z internej medicíny, kardiológie a kardiorehabilitácie, ako aj z cerebrovaskulárnej a periférnej arteriálnej a venóznej dopplerovskej sonografie.

Tina_Fabjan

MUDr. Tina Fabjan

Zubná lekárka

MUDr. Tina Fabjan absolvovala štúdium na Lekárskej fakulte v Ľubľane v roku 2005 a neskôr získala odborné skúsenosti v rôznych stomatologických službách po celom svete.

So správnymi radami a informáciami to dokáže každý – aj vy!
Zadajte svoj email a získajte bezplatné tipy, ktoré pomohli už viac ako 10 000 Slovákom a Slovenkám.
Buďme priateľmi