🚚 Doprava zdarma nad 100 € | ✅ 100% záruka spokojnosti
Home / Odborníci / Michael Geršič

Michael Geršič

Odborník na telesnú premenu a zdravý životný štýl

Michael Geršič, spoluzakladateľ portálu GoldenTree, ktorý je považovaný za jeden z popredných webov v oblasti zdravého životného štýlu, navštívi mesačne viac ako 200 000 čitateľov.

Je autorom viac ako dvesto článkov v súvislosti so zdravou, vyváženou stravou, optimálnou pohybovou aktivitou, tréningom a individuálnym výkonom.

support

„Aby si jednotlivec skutočne užíval svoj život a využíval svoj potenciál, bez ohľadu na to, čo robí, je kľúčové, aby na prvé miesto kládol seba, svoje telo, pohodu a zdravie.

Nie je to len vaša voľba. Je to vaša povinnosť, pretože ste dostali jedinečnú príležitosť, ktorú jednoducho musíte využiť.“

Po niekoľkých rokoch práce na sebe, neustáleho vzdelávania a spoznávania rôznych pojmov a pohľadov na zdravý životný štýl, pomocou kurzu AFP pre osobného trénera, získal ďalšie poznatky, ktoré pomohli formovať holistický prístup, ktorý je kľúčom k úspešnej práci s klientmi.

Aby pomohol čo najväčšiemu počtu jednotlivcov, navrhol so svojím tímom okrem portálu aj päť online kurzov, ktoré do dnešného dňa pomohli viac ako 25 000 jednotlivcom k lepšej postave, lepšiemu pocitu a zdravšiemu organizmu.

Nájdete ma na sociálnych sieťach:

LinkedIn
Facebook

So správnymi radami a informáciami to dokáže každý – aj vy!
Zadajte svoj email a získajte bezplatné tipy, ktoré pomohli už viac ako 10 000 Slovákom a Slovenkám.
Buďme priateľmi