🚚 Doprava zdarma nad 100 € | ✅ 100% záruka spokojnosti
Home / Odborníci / MUDr. Wood

MUDr. Wood

Doktor naturopatie a licencovaný teocentrický špecialista

MUDr. Wood je licencovaný doktor naturopatie v District of Columbia (Washington D.C.) a absolvent Kanadskej univerzity naturopatickej medicíny. Získal licenciu ako teocentrický liečiteľ od Komisie pre náboženské poradenstvo a liečenie. To mu umožňuje vykonávať širokú škálu neinvazívnych ošetrení a terapií, ktoré nie sú založené na liekoch. Vo svojej práci uznáva spiritualitu ako podstatnú silu, ktorá pomáha ľuďom liečiť sa.

Vykonáva všeobecnú lekársku prax holistickým spôsobom, podporený odbornými znalosťami v oblasti onkológie, chorôb súvisiacich s biotoxínmi v životnom prostredí, preventívnej zdravotnej starostlivosti, ale zaoberá sa tiež blahom detí, problémami s nadobličkami, trávením, únavou a hormónami.

MUDr. Wood bol v roku 2009 štipendistom ILAD spolu s renomovanými odborníkmi ako dr. Richard Horowitz, Ph.D. Quincai Zhang a Dr. Bernard Raxlen, dokončil štúdiu o chorobách prenášaných kliešťami. V súčasnosti dokončuje štúdium u Dr. Pre Ritchieho Shoemakera, odborníka na plesne/biotoxíny. Zúčastnil sa tiež ako pozorovateľ a dobrovoľník na niektorých popredných integračných onkologických klinikách v Severnej Amerike, vrátane Issels Clinic, Medicor a American Cancer Centers.

Ako celoštátne uznávaný odborník na prírodnú medicínu vystupuje v rôznych severoamerických televíznych sieťach ako FOX, NBC, ABC a CW.

Vo voľnom čase sa venuje hudbe a je spevákom Miami Lyric Opera.

Zistite viac o MUDr. Woodovi a jeho práci:

https://drericwoodnd.com/

Facebook

LinkedIn

Náš odborník na naturopatickú medicínu MUDr. Wood odporúča nasledujúci produkt: Complete Biotics

MUDr. Wood
odporúča nasledujúci produkt:
So správnymi radami a informáciami to dokáže každý – aj vy!
Zadajte svoj email a získajte bezplatné tipy, ktoré pomohli už viac ako 10 000 Slovákom a Slovenkám.
Buďme priateľmi