🚚 Doprava zdarma nad 100 € | ✅ 100% záruka spokojnosti
Home / Odborníci / MUDr. Fabjan

MUDr. Fabjan

Plastický chirurg

MUDr. Fabjan je špecialista na plastickú, rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu. Je jedným zo spoluzakladateľov kliniky Estetika Fabjan, kde za posledné dve desaťročia fungovania pomohli viac ako 10 000 pacientom. Venuje sa zákrokom estetickej chirurgie, ambulantným estetickým zákrokom a laserovým zákrokom.

MUDr. Fabjan je aktívnym členom Medzinárodnej spoločnosti estetickej plastickej chirurgie (ISAPS – International Society of Aesthetic Plastic Surgery). Je veľkým zástancom zdravého životného štýlu, vyváženej stravy a športu, preto svoj voľný čas trávi na prechádzke s rodinou po kopcoch, na bicykli či pri mori.

MUDr. Fabjan je veľkým odborníkom vo svojom odbore. Keďže zdravie je pre neho veľmi dôležité, podieľal sa na vytvorení štyroch vysoko účinných produktov: krému Ageless, výživového doplnku na báze kolagénu Premium Collagen Complex, séra Spotless a telového krému Bloom.

Zistite viac o MUDr. Fabjan a jeho práci:

https://www.fabjan.si/

Linkedin

matic-fabjan

Náš odborník na plastickú, rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu MUDr. Fabjan odporúča nasledujúci produkt: Premium Collagen Complex, Ageless, Bloom, Spotless.

So správnymi radami a informáciami to dokáže každý – aj vy!
Zadajte svoj email a získajte bezplatné tipy, ktoré pomohli už viac ako 10 000 Slovákom a Slovenkám.
Buďme priateľmi