🚚 Doprava zdarma nad 100 € | ✅ 100% záruka spokojnosti
Home / Tipy / Často kladené otázky ohľadom Premium Collagen Complex-u
 

Často kladené otázky ohľadom Premium Collagen Complex-u

Odhadovaný čas čítania: 6 min
Dátum zverejnenia: 05/09/2022
Často kladené otázky ohľadom Premium Collagen Complex-u

Trápia vás lámavé nechty? Máte pocit, že vaše vlasy už nie sú také pevné, husté a lesklé ako kedysi? Vŕzgajú vám pri cvičení kolená?

Nebojte sa, pravdepodobne sa nič zlé nedeje. Dôvod zvyčajne spočíva v jednoduchej pravde: čas letí.

No, v priebehu rokov telo produkuje stále menej kolagénu – toho proteínu, ktorý udržuje vašu pokožku napnutú a vaše kĺby pružné.

Ale nebuďte pesimistickí! V priebehu rokov môžete skutočne produkovať oveľa menej kolagénu, ale existuje riešenie: kolagén môžete užívať vo forme doplnkov.

Keď sa pozriete do zrkadla a pomyslíte na svoju mladosť, nerobíte pre seba nič múdre. Začnite konať a nájdite si vhodný kolagénový prípravok, vďaka ktorému sa vaša pokožka, vlasy a nechty opäť lesknú.

Ja sám prisahám na kolagénový prášok Premium Collagen Complex. Ide o hydrolyzovaný kolagén, inak známy ako kolagénový peptid. Jeho výhodou je, že ho telo oveľa ľahšie vstrebáva.

Pozitívna spätná väzba od spokojných zákazníkov, ktorí už používajú kolagénový prášok Premium Collagen Complex, ma vždy inšpiruje. Je šialené, koľko z vás hovorí, že tento prípravok im zmenil život k lepšiemu!

Ale keďže je náš produkt inovatívny a v mnohých smeroch jedinečný, často sa na nás pred kúpou obraciate s otázkami. Nižšie sú uvedené odpovede na niektoré z najbežnejších otázok.

OBSAH

  1. ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
  2. 100% PRÍRODNÁ POMÔCKA PRE 100% RADOSŤ ZO ŽIVOTA!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

AKO SA UŽÍVA PREMIUM COLLAGEN COMPLEX?

Odporúča sa zmiešať dve priložené odmerky Golden Tree Premium Collagen Complex s limonádou, pohárom vody alebo smoothie.

Pre maximálny účinok je kľúčové používať nápoj každý deň, raz denne.
Kedy počas dňa je vaše rozhodnutie. Je dôležité, aby sa tento zvyk stal vašou každodennou rutinou.

JE NORMÁLNE, ŽE SA Z KOLAGÉNU VYTVORIA MENŠIE STUHNUTÉ HRUDKY, KTORÉ SA PRILEPIA NA DNO?

Výrobok neobsahuje umelé sladidlá, lepok ani laktózu (v prípade silnej alergie na lepok alebo laktózu výrobok neodporúčame, nakoľko môže obsahovať stopy) a taktiež sme stanovili prísne podmienky, že komplex nesmie obsahovať ťažké kovy.

OBSAHUJE KOLAGÉN LEPOK/GLUTÉN?

Výrobok neobsahuje umelé sladidlá, lepok ani laktózu (v prípade silnej alergie na lepok alebo laktózu výrobok neodporúčame, nakoľko môže obsahovať stopy) a taktiež sme stanovili prísne podmienky, že komplex nesmie obsahovať ťažké kovy.

JE PREMIUM COLLAGEN COMPLEX VHODNÝ PRE VEGANOV?

Kolagén je proteín produkovaný zvieratami a ľuďmi. Rastliny nie sú schopné produkovať kolagén, takže vegánsky kolagén neexistuje. Vegáni si môžu pomôcť s takzvanými vegánskymi posilňovačmi kolagénu alebo urýchľovačmi, ktoré stimulujú tvorbu telu vlastného kolagénu. Patria sem napríklad vitamín C, MSM, oxid kremičitý, zinok a aminokyseliny (prolín, glycín, lyzín).

MÔŽEM UŽÍVAŤ KOLAGÉN POČAS TEHOTENSTVA/DOJČENIA?

Užívanie výživového doplnku nebolo oficiálne testované u tehotných žien a dojčiacich matiek, preto sa pred užívaním poraďte s vybraným gynekológom alebo pediatrom.

Môžem užívať váš kolagén, ak mám alergiu na ryby

MÔŽEM UŽÍVAŤ VÁŠ KOLAGÉN, AK MÁM ALERGIU NA RYBY?

Premium Collagen Complex obsahuje rybí kolagén zo sladkovodných a aj morských rýb. V prípade alergie vám neodporúčame používať.

JE VÁŠ KOLAGÉN TESTOVANÝ NA ŤAŽKÉ KOVY?

Samozrejme! Náš kolagén je overený bez ťažkých kovov, pesticídov alebo baktérií.

SPĹŇA PREMIUM COLLAGEN COMPLEX ŠTANDARD „HALAL“?

Rybí a hovädzí kolagén majú certifikát Halal a Kosher.

OBSAHUJE VÝROBOK CHEMICKÝ OXID KREMIČITÝ?

Produkt neobsahuje chemický oxid kremičitý. Práve to je výhoda nášho produktu, keďže chemická extrakcia je bežnou voľbou iných výrobcov. Premium Collagen Complex obsahuje silicu z prírodného výťažku z bambusu.

HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉN BY MAL BYŤ NEUTRÁLNY V CHUŤI A VÔNI. PREČO MÁ PCC TAKÚ VÝRAZNÚ CHUŤ RÝB?

Kolagénové prášky majú po zmiešaní s vodou naozaj neutrálnu chuť a vôňu. Rybí kolagén mierne, naozaj mierne pripomína ryby. Najviac „problémový“ je vaječný kolagén, ktorý má výraznú vôňu a chuť. Po zmiešaní s vodou je chuť a vôňa ešte intenzívnejšia. Keďže je však ultra účinný, nechceli sme ho z receptúry vynechať. Vôňu a chuť sme sa rozhodli zamaskovať úplne prirodzeným spôsobom, čo nie je ľahká úloha. Premium Collagen Complex neobsahuje umelé sladidlá a iné prísady (na rozdiel od niektorých iných produktov).
Umelé sladidlá a prísady totiž úplne maskujú chuť prírodných ingrediencií a v dôsledku toho môže z dlhodobého hľadiska trpieť zdravie.

MÔŽETE ZARUČIŤ, ŽE PCC NEOBSAHUJE HORMONÁLNY RUŠIČ?

Áno, čo sa týka živočíšnych produktov v zmesi, dodávatelia surovín to zabezpečujú. Ani pri rastlinných surovinách to vôbec nie je problém a obal spĺňa všetky najnovšie štandardy o bezpečných a „free-from“ obaloch.

JE MOŽNÁ INFEKCIA BAKTÉRIAMI A PARAZITMI Z HOVÄDZIEHO MÄSA? MÔŽETE ZARUČIT, ŽE SA TOTO NEMÔŽE STAŤ?

To sa nemôže stať, pretože výrobok je extrémne kontrolovaný a sterilizovaný. Parazity a baktérie tento proces neprežijú.

Z ČOHO STE ZÍSKALI KYSELINU HYALURONOVÚ?

Kyselina hyalurónová v Premium Collagen Complex je prirodzene prítomná vo vaječnom kolagéne/membráne a ako taká je najpodobnejšia kyseline hyalurónovej, ktorú produkuje naše telo.

KOLAGÉN SOM OBJEDNALA DVAKRÁT. PREČO JE FARBA ZAKAŽDÝM INÁ?

Čučoriedka je „živá zložka“. Keďže je úplne prirodzená, dochádza k jemným odchýlkam, ktoré môžu samotnú farbu ovplyvniť minimálne.
Ak by išlo o synteticky vyrobenú látku, farba by mohla zostať rovnaká. U nás to však neprichádza do úvahy, pretože za kvalitou a 100% prírodným produktom stojíme.

100% PRÍRODNÁ POMÔCKA PRE 100% RADOSŤ ZO ŽIVOTA!

Môžete zaručIť, že pcc neobsahuje hormonálny rušIč

Ako môžete vidieť, kolagénový prášok Premium Collagen Complex je produkt, ktorý je na jednej strane úplne prírodný a na druhej neuveriteľne účinný!

Ako starneme, naše telo čelí určitým výzvam, no na ich prekonanie nepotrebujete čarovný prútik! Jedením správnych potravín a prípravkov si zabezpečíte pružnosť pokožky, pružnosť kĺbov, zdravie čriev a zoznam by mohol pokračovať ďalej.

Ja sám som zasvätil svoj život poradenstvu pre premenu tela a zdravého životného štýlu. Môžem vás ubezpečiť, že oddanou prácou na sebe dosiahnete čokoľvek. Hydrolyzovaný kolagén nepochybne patrí do každodennej rutiny každého, kto chce napredovať.

Žite život naplno! Doprajte si Premium Collagen Complex a užívajte si radosť z výsledkov.

Blahodarné účinky Premium Collagen Complex na vás určite zapôsobia. Pravdepodobne pre vás zniem slepo sebaisto, ale moje presvedčenie pochádza z vlastnej skúsenosti a svedectiev mnohých spokojných zákazníkov.

Vyskúšajte to a ak vám produkt nepomôže, vrátim vám plnú kúpnu cenu. Keďže každý deň dostávam nadšené správy od spokojných zákazníkov, dúfam, že sa mi čoskoro ozvete aj vy s pozitívnou skúsenosťou.

Áno – dajte si šancu a zažiarte!

Da se – daj si priložnost in zasij!

5-zvezdic-150x20

Myslím, že to naozaj funguje.
Nechty sú pevnejšie vlasy späť rastú, pokožka je hladká

Tamara P. [overenýzákazník]

5-zvezdic-150x20

Velmi dobry produkt.
Ked sa mi minie znova si objednam.

Ivan U. [overenýzákazník]

5-zvezdic-150x20

Ahoj. Keďže sa blížim k 50-tke, dejú sa zmeny na mojej koži. Rozhodla som sa, že chcem zmenu k lepšiemu, nie k horšiemu. Začala som s vašim kolagénom. Vďaka skvelej chuti sa stal mojou rannou rutinou. Teraz pijem tretie balenie a výsledky sú už známe. Vrásky zatiaľ nezmizli, ale pokožka je jemná, nežnejšia a hladšia na dotyk. Čo sa týka vlasov a nechtov, závidia mi ich aj susedky. Tým som navdušila aj moju sestru a jej partnera, ktorí tiež užívajú kolagén. Odporúčam každému, kto chce pre seba len to najlepšie.
Ešte raz ďakujem a zostaňte zdraví.

Bernardeta [overenýzákazník]

5-zvezdic-150x20

Pozitívnu zmenu som zaznamenala po pár mesiacoch užívania, keď som si robila poriadok v taške, už dlho som nevzala lieky proti bolesti, pretože mám problémy s krčnou chrbticou. Top. Kŕčové žily sa zlepšili – už nie sú nové vlásočnice, nohy tiež neopúchajú a vlasy nevypadajú ako predtým. Odporúčam, ale na pozitívny efekt si treba počkať.

Marianna S. [overenýzákazník]


Zdieľajte na sociálnych sieťach

O Michaelovi

Napísal Michael Geršič, spoluzakladateľ portálu Golden TREE o aktívnom a zdravom živote, ktorý mesačne navštívi viac ako 100 000 čitateľov.

Prečítajte si viac o autorovi
ODPORÚČAME
Výrobok, ktorý je použitý v blogu
Hydrolyzovaný kolagén v prášku.
So správnymi radami a informáciami to dokáže každý – aj vy!
Zadajte svoj email a získajte bezplatné tipy, ktoré pomohli už viac ako 10 000 Slovákom a Slovenkám.
Buďme priateľmi